Wesela Wisła

Wesele w klimacie górskiej chaty

Nie trzeba być rodowitym góralem, aby spełnić swe marzenie o niezwykłym weselu w góralskim stylu. Piernikowa Chata zachwyca drewnianymi, pełnymi ciepła i tradycji wnętrzami. Folkowe dekoracje, ozdobne koronki, barwne dodatki zręcznie wyczarowują kameralną, góralską atmosferę. Regionalna kuchnia oraz regionalna muzyka doskonale akcentują góralski charakter uroczystości a widoki rozpościerające się za oknem, gwarantują doskonałe tło dla całego wydarzenia.

Zobacz przykładowe zdjęcia z galerii

Wesele z rozmachem

Karolowy Dwór to niezwykłe miejsce. Kamienna, przestronna sala o efektownej architekturze bez problemu pomieści 200 osób. Bez względu na to, czy szukacie minimalistycznego wnętrza, rustykalnego wystroju czy urządzonej z przepychem sali sprawimy, że wnętrze to będzie idealnie pasować do stylu Waszego wesela. Za pomocą oświetlenia, nagłośnienia, kwiatów i dekoracji wykreujemy idealną scenerię na tę wyjątkową uroczystość. Bezpośrednie wyjście na tarasy, z których podziwiać możemy niczym nie zmącone, górskie widoki to niewątpliwe dodatkowe atuty Karolowego Dworu.

Wesele w górach? Wisła zaprasza!

Wydarzenie niepowtarzalne, jakim niewątpliwie jest wesele, wymaga szczególnej oprawy. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni zaspokoić Wasze oczekiwania.

Malowniczy, wiślański krajobraz, komfortowa, nastrojowa sala weselna, perfekcyjnie skomponowane menu – nie tylko w oparciu o regionalne dania – uśmiechnięta i pomocna obsługa oraz możliwość zaaranżowania noclegów… Organizacja wesel jest naszą specjalnością. Karolowy Dwór sprawi, że dzień Waszego ślubu będzie absolutnie niezapomniany.

Oto propozycje, które sprawią, że ten szczególny dzień na zawsze pozostanie w pamięci Państwa Młodych i Gości.

Zobacz przykładowe zdjęcia z galerii

Bajeczny ślub w plenerze

Pogodna wiosna, słoneczne lato i cudowna, złota jesień niewątpliwie stanowią doskonałą oprawę ślubnej uroczystości, zwłaszcza gdy wokoło roztaczają się niezwykłe, beskidzkie krajobrazy. To propozycja dla osób pragnących, aby ich ceremonia ślubna miała niepowtarzalny charakter i na długo zapadła w pamięć zaproszonych gości. Nasz namiot weselny usytuowany w otoczeniu zieleni, dodaje uroczystości niezwykłego uroku i wagi, a jednocześnie tworzy cudowną sielską atmosferę.

Zobacz przykładowe zdjęcia z galerii

Słodki bufet

Cudowny, jakże słodki i niezwykle kolorowy bufet, to bez wątpienia prawdziwa wisienka na torcie podczas weselnej uroczystości. Czy więc i Wy pragniecie dopracowanej do perfekcji oprawy w formie słodkiego bufetu, który zaspokoi kubki smakowe najbardziej nawet wymagających smakoszy słodkich wypieków, lukrowanych babeczek i finezyjnie wymyślonych deserów? Oferujemy słodkości tworzone w oparciu o sprawdzone receptury, z troską o wydobycie kwintesencji tego, co najsmaczniejsze w uwielbianych przez wszystkich słodkościach.

Zobacz przykładowe zdjęcia z galerii