kilkanaście lat temu po raz pierwszy otworzyliśmy nasze serca i drzwi przed tymi, którzy tęsknią za widokiem beskidzkich szczytów. Dla tych, którzy chcą odpoczywać w objęciach natury, wśród szumu górskich potoków i lasów, stworzyliśmy ciepłe, przytulne pokoje w Wiśle, w Karolowym Dworze. U nas każdy dzień rozpoczyna się długim śniadaniem w otoczeniu przyrody. Tutaj nikt się nie śpieszy, a na Gości czekają przy kominku ciepłe bułeczki. To czas by pozytywnie nastroić się na cały dzień, otworzyć serce na przygodę.

A potem wyruszyć… Z mapą w ręku, by przemierzać szlaki, pokonywać własne słabości zdobywać szczyty. Z wędką u boku, by doznać wyciszenia, skupienia na naturze, by zwyczajnie być szczęśliwym nad wodą. Bądź z książką pod pachą, by z dala od zgiełku, leniwie poszwendać się po beskidzkich łąkach, a potem oddać lekturze w cieniu rozłożystego dębu. Wakacje w Wiśle zawsze są niezapomnianym doświadczeniem, podobnie jak ferie i inne dni zaplanowane na górski wypoczynek. Z radością obserwujemy, jak nasi Goście odrywają się od codzienności i zadowoleni, uśmiechnięci a przede wszystkim głodni po całodziennych przygodach wracają do Karolowego Dworu.

Czekamy tu na nich, zapraszamy do stołu. Przez cały dzień pieczołowicie przygotowujemy posiłki. Nasz hotel w Wiśle serwuje Gościom kuchnię staropolską i regionalną, ponieważ jesteśmy dumni ze skarbów, jakie oferuje nam otaczająca nas natura. Dziczyzna, aromatyczne grzyby, lokalne zioła, owoce, wybitne sery, a wszystko to wzbogacone winem wprost z naszej Winiarni.

Pokoje Wisła

Karolowy Dwór – klimatyczny hotel w Wiśle

Usytuowany jest na jednym z wiślańskich zboczy, z którego rozpościera się malowniczy, niczym nie przysłonięty widok na dolinę Wisły.

Noclegi w Wiśle, w Karolowym Dworze, to doskonałe miejsce do rozpoczęcia pieszych bądź rowerowych wędrówek szlakami Beskidu Śląskiego. Willa znajduje się w odległości 5km od centrum Wisły. Oferujemy swoich gościom razem 17 pokoi, w tym pokoje studio, pokoje 5 osobowe, pokoje dwuosobowe i apartament, a także: sale biesiadną na 300 osób (idealne na wszelkiego rodzaju eventy w Wiśle), saunę, jacuzzi, dostęp do Internetu, parking, taras z leżakami, kuchnię dla gości, dla dzieci: bawialnię wewnątrz hotelu i plac zabaw na zewnątrz.

Karolowy Dwór to doskonałe miejsce na organizację szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych z pełnym zapleczem audiowizualnym.

Pokoje Wisła
Wesela Wisła

Niezapomniane wesela w Wiśle

Wydarzenie niepowtarzalne, jakim niewątpliwie jest wesele, wymaga szczególnej oprawy. Dokładamy wszelkich starań, aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.

Sala weselna w Karolowym Dworze to przestrzeń, która idealnie sprawdzi się zarówno na tradycyjne, góralskie biesiady, jak i wesela w eleganckim, nowoczesnym stylu. Jeśli marzy się Wam wesele w górach – Wisła to najlepsza lokalizacja. Karolowy Dwór pomoże zaplanować i zorganizować Wasz Dzień od A do Z.

Oto propozycje, które sprawią, że ten szczególny dzień na zawsze pozostanie w Waszej pamięci.

Wesele w klimacie górskiej chaty

Nie trzeba być rodowitym góralem, aby spełnić swe marzenie o niezwykłym weselu w góralskim stylu…

wesele klimat goralskiej chaty

Wesele z rozmachem

Karolowy Dwór to niezwykłe miejsce.
Kamienna, przestronna sala o efektownej architekturze…

wesele z rozmachem

Bajeczny ślub w plenerze

Pogodna wiosna, słoneczne lato i cudowna, złota jesień niewątpliwie stanowią doskonałą oprawę ślubnej uroczystości…

wesele w plenerze