Hotel z basenem w Wiśle, Beskidach i w górach…

Podobno nie można mieć wszystkiego, jednak w Karolowym Dworze ma się wszystko.

Masz ochotę na wypoczynek w otoczeniu malowniczych krajobrazów górskich, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z relaksu w basenie?
Wypoczynek w Karolowym Dworze w Wiśle to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie nie tylko komfortowy pobyt, ale także piękno otaczającej przyrody. Przekonaj się, jak pięknie jest u nas i zaplanuj swój wypoczynek w górach!

Wyjątkowy hotel z basenem idealny nie tylko na weekendowy wypad

Karolowy Dwór to obiekt, który zapiera dech w piersiach i uzależnia wszystkich przyjezdnych i miejscowych od tego, co ta magiczna przestrzeń ma do zaoferowania. Jedyny w swoim rodzaju hotel w Beskidach to miejsce, które od zawsze zachwyca miłośników natury nie tylko swą lokalizacją, ale i niebanalnym stylem wzbogaconym o nowoczesne elementy. A od niedawna ten górski zakątek wzbogacił swą klimatyczną przestrzeń o równie klimatyczny zewnętrzny basen. Dlaczego klimatyczny?
Bo czy basen w sercu gór, z cieplutką wodą, dużą plażą i widokiem na panoramę Wisły nie tworzy własnego, niepowtarzalnego klimatu? Tworzy i Ty w klimacie tym możesz się zatracić.

Pozwól, by Twoje serce zaczęło bić rytmem natury, delektując się świeżym powietrzem i czerpiąc to, co w górach najpiękniejsze. Zasługujesz na zaznanie ciszy, której nigdzie indziej nie doświadczysz. Jesteś wart(a) tego, by wziąć głęboki oddech i pozwolić, by czas na chwilę zaczął biec innym tempem, tempem, które odczuć można jedynie w Beskidach. Poczuj, że żyjesz, wpatrując się w scenerie, których nie sposób zapomnieć i skorzystaj z tego, czym rozpieszcza nas Wisła. Zrób sobie ten niepowtarzalny prezent i zatrać się w tym, co na świecie pozostało piękne.

Basen z widokiem na góry – luksusowy hotel z basenem w górach

Taras widokowy w sercu gór to luksus, który wydaje się niemożliwy do zaznania, lecz Karolowy Dwór zadbał o to, by zadbać o każdy szczegół w pięknych Beskidach.
Podobno nie można mieć wszystkiego, jednak jest miejsce na ziemi, gdzie można napawać się górskim i nieskazitelnym krajobrazem.

Zachęcamy do kontaktu

    Karolowy Dwór

    43-460 Wisła, ul. Spacerowa 30b
    województwo ŚLĄSKIE
    Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@karolowydwor.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Karolowy Dwór ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.