Imprezy okolicznościowe

Restauracja na przyjęcia komunijne, chrzciny, urodziny w Wiśle

Organizacja imprez okolicznościowych to mocna strona Karolowego Dworu, która pozwala stworzyć każdy rodzaj imprezy, w pełni dostosowany do potrzeb odbiorców. Szalona 18 – nastka córki? Komunia święta syna? A może wigilia firmowa? Jesteśmy w stanie zorganizować każdy rodzaj eventu, dbając o najmniejsze detale i szczegóły przygotowanego przyjęcia.

Dlaczego Karolowy Dwór?

Karolowy Dwór to wyjątkowe miejsce, które zachwyca niezwykłą aurą, pięknymi Beskidami tworzącymi tło każdej imprezy, a do tego gronem ludzi, którzy są w stanie sprawić, by każda uroczystość była wyjątkowa, odpowiednio oprawiona i wykończona tak, jak chce tego sam klient.

To, co na pewno wyróżnia Karolowy Dwór to:

 • piękna sala, na której można zorganizować zarówno kameralne przyjęcia, jak również i duże eventy
 • niezwykły krajobraz rozpościerający się za oknem Piernikowej Chaty
 • tradycyjny, góralski klimat połączony z nowoczesną architekturą wnętrza
 • doskonale przemyślana przestrzeń wokół dworu, umożliwiająca organizację imprez w plenerze
 • oryginalne menu, w pełni dopasowane do charakteru uroczystości i potrzeb gości
 • możliwość zorganizowania każdego rodzaju imprezy, z możliwością skorzystania z bazy noclegowej
 • atrakcyjne ceny, indywidualnie dopasowane do potrzeb wszystkich odbiorców

Organizacja imprez okolicznościowych

Event w Wiśle? Wyjątkowe urodziny? Impreza rodzinna czy firmowa w górach? To wszystko i jeszcze więcej może zaoferować Wam to miejsce. Jesteśmy specjalistami w kwestii organizacji imprez okolicznościowych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dla każdego przygotowujemy odpowiednią ofertę. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przygotować to miejsce takim, jakiego pragną odbiorcy. Nowoczesna przestrzeń z grą świateł i kolorowymi dodatkami, albo może ponadczasowe miejsce, w którym główną rolę odegrają haftowane serwetki, folklorystyczne dekoracje i piękne bukiety kwiatów? Impreza w plenerze, roczek dziecka na łonie natury lub ślub pod namiotem w malowniczej scenerii? Jesteśmy specjalistami w tworzeniu wyjątkowych imprez, spełniając marzenia nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta skierowana do klientów indywidualnych

W zorganizowaniu imprezy okolicznościowej, kluczowe znaczenie odgrywa odpowiedni dobór miejsca, w którym może się ona odbyć. To, co mamy dla Was, z pewnością okaże się być bajeczną przestrzenią na każdy rodzaj uroczystości. Stworzymy dla Was wyjątkowe urodziny w Wiśle, zorganizujemy komunię świętą i chrzest, rocznicę ślubu czy inną rodzinną imprezę. Zadbamy o każdy, najmniejszy nawet detal i szczegół.

Odpowiednia oprawa muzyczna, dekoracja sali, dobór okolicznościowego menu. Stawiamy na profesjonalizm i to właśnie pragniemy zaoferować odbiorcom naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, by każdy poczuł się w tym miejscu wyjątkowo i niepowtarzalnie, a dana impreza okazała się być idealną uroczystością rodzinną.

Organizacja imprez okolicznościowych stanowi dla nas priorytet i to bez względu na to, czy w grę wchodzi kameralne przyjęcie dla kilku osób czy też huczna impreza dla większej ilości gości. Posiadamy doświadczenie, najlepszych organizatorów i wyśmienitych szefów kuchni, którzy dbają o kubki smakowe naszych gości. Kuchnia staropolska i regionalna jest naszą specjalnością, jednak i z chęcią wychodzimy poza nasze sztampowe menu, oferując nowoczesność i oryginalność w serwowaniu dań.

Oferta skierowana do klientów biznesowych

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów biznesowych, oferujemy organizację imprez firmowych i różnego rodzaju eventów dla firm. Stawiamy na doświadczenie, wiedzę, kreatywność, a także na miejsce, dzięki któremu możemy sprawić, że każde przedsięwzięcie będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Wachlarz naszych usług obejmuje zarówno imprezy integracyjne, szkolenia, kongresy, konferencje, a także wigilie firmowe, imprezy sportowe czy spotkania z biznesowymi klientami. Dbamy zarówno o wystrój sali, odpowiednią oprawę muzyczną i oświetleniową, a także wyjątkowo przemyślane i skomponowane menu, czy to w formie tradycyjnej czy w postaci bufetu szwedzkiego.

Imprezy firmowe organizowane są w różnym celu. Dla jednych może to być integracja pracowników i próba budowy silnego zespołu, dla jeszcze innych forma zmotywowania pracowników do jeszcze bardziej intensywnej pracy czy forma odreagowania i naładowania akumulatorów. Z pewnością każdy rodzaj imprezy, który zostanie zorganizowany w Piernikowej Chacie, okaże się być przedsięwzięciem wartym wydania na nie pieniędzy.

Bez wątpienia Karolowy Dwór to miejsce wyjątkowe, w którym każdy odnajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Tutaj komunia święta czy chrzest posiadać będzie wyjątkową oprawę, osiemnaste urodziny staną się niezapomnianą imprezą dla każdego solenizanta, a event firmowy okaże się być perfekcyjnie przemyślaną imprezą, w której uda się osiągnąć biznesowe cele.

Jeśli więc i Wy chcecie w tym jakże pięknym, niezwykle klimatycznym i bajecznym miejscu urządzić imprezę rodzinną, zabawę taneczną czy firmowe przedsięwzięcie, zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Zachęcamy do kontaktu

  Karolowy Dwór

  43-460 Wisła, ul. Spacerowa 30b
  województwo ŚLĄSKIE
  Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@karolowydwor.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Karolowy Dwór ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.