Napisz swoją bajkę w Karolowym Dworze

Marzysz o tym, by zorganizować swoje wesele w wyjątkowym miejscu? Takim właśnie miejscem jest Karolowy Dwór. Dwór, którego wnętrza od najdrobniejszych szczegółów utrzymane są w niezwykłym klimacie współgrającym idealnie z duszą naszego obiektu. W końcu, czy można byłoby celebrować powiedzenie sobie magicznego „TAK” w bardziej magicznej scenerii niż ta, którą gwarantują nam Beskidy? Górski krajobraz rozprzestrzeniający się wokół Karolowego Dworu wydaje się nie mieć końca i przypomina przestrzeń niczym z bajki. Bajki, w której wraz ze swoją drugą połówką, możecie obsadzić główne role.

Wesele o wyjątkowym klimacie

Przekonaj się, że najpiękniejszy dzień w życiu można uczynić jeszcze piękniejszym. W końcu, jeśli w grę wchodzi miłość, to wszystko jest możliwe i co prawda to właśnie ona tego dnia jest najważniejsza, jednak istotny jest również klimat. Klimat, w jakim nasze wesele się odbędzie, klimat, do jakiego zaprosimy naszych gości i klimat, który we wspomnieniach towarzyszyć będzie nam do końca życia, a sala weselna położona w sercu gór jest wyjątkowo klimatycznym miejscem.

Doświadcz nowoczesnej formy przyjęcia weselnego w połączeniu z ponadczasowym klimatem wesela na wsi. Pozwól sobie zatracić się nie tylko w oczach swojej drugiej połówki, ale również w góralskim stylu wesela, które zostanie w Twojej pamięci na dłużej niż zawsze, a wspomnienia tego dnia będą dopieszczone zapierającą dech w piersiach przyrodniczą scenerią. Urządź wesele inne niż wszystkie, piękniejsze i bardziej wyjątkowe, wesele, podczas którego przepyszne jedzenie zrobi niemałe wrażenie na podniebieniach gości, a tort wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół będzie idealnym dopełnieniem tego wydarzenia.

Zaczaruj czasoprzestrzeń, by dzień ten mógł trwać jak najdłużej, a tak czarować potrafi jedynie Karolowy Dwór. Wspomnienia z wesela w tym niepowtarzalnym miejscu są tak żywe, że chociaż ten ważny dla Ciebie dzień dobiegnie końca, to trwać będzie wiecznie w Twojej pamięci, dlatego zadbaj o to, by była to najlepsza z możliwych bajek.

Zachęcamy do kontaktu

    Karolowy Dwór

    43-460 Wisła, ul. Spacerowa 30b
    województwo ŚLĄSKIE
    Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@karolowydwor.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Karolowy Dwór ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.