Powiedz „tak” Piernikowej Chacie

Ponadczasowa sceneria, wyjątkowy, górski klimat, nowoczesność połączona z tradycją to niepowtarzalna Piernikowa Chata, czyli sala weselna w Wiśle. Miejsce zmieniające każdą okazję w taką, do której chce wracać się pamięcią, a czy dzień ślubu to nie dzień, którego nie chce się zapominać?

Wesele w klimacie górskiej chaty

Piernikowa Chata swoją oryginalnością, nastrojowością, niesamowitym urokiem i górską scenerią rozprzestrzeniającą się dookoła, zmienia zwyczajne wesele w niezapomniane wesele.

Organizacja zabawy weselnej w Beskidach to niczym dodanie szczypty magii do swojego wielkiego dnia i doświadczenie wyjątkowości opisywanej w bajkach, a tak rzadko spotykanej w prawdziwym życiu.

Górska sala weselna, otoczona krajobrazami, od których ciężko oderwać wzrok, aura, którą odczuwa się każdą częścią ciała i która zostaje w pamięci na dłużej niż zawsze, przestrzeń, w której każdy nasz zmysł odczuwa więcej to miejsce, którego jesteście warci.

Zasługujesz na wesele inne niż wszystkie. Wesele, które nawet Ci się nie śniło, bo sny mają swoje ograniczenia, a wesele w sercu gór ich nie ma. Piernikowa Chata to niepowtarzalna sala weselna, która uczyni Twój najpiękniejszy dzień w życiu, jeszcze piękniejszym.

Zachęcamy do kontaktu

    Karolowy Dwór

    43-460 Wisła, ul. Spacerowa 30b
    województwo ŚLĄSKIE
    Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@karolowydwor.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Karolowy Dwór ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.