Tradycyjna Wigilia w Hotelu Karolowy Dwór

Zbliża się ten magiczny dzień w roku, kiedy bliscy spotykają się przy jednym stole, by podzielić się radością i ciepłem świąt Bożego Narodzenia. Czas, kiedy każdy szczegół nabiera znaczenia, a atmosfera przepełniona jest miłością i oczekiwaniem.

Wigilia w Wiśle: tradycja i magia świąt

Wigilia to czas, kiedy każdy szczegół nabiera znaczenia, a atmosfera przepełniona jest miłością i oczekiwaniem. W Hotelu Karolowy Dwór mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkową kolację wigilijną w Wiśle, która odbędzie się 24 grudnia 2023 roku, w godzinach 16:00 – 18:00. To idealna okazja, by rozpocząć świętowanie w górskim klimacie, w otoczeniu rodzinnej atmosfery i tradycji.

Świętuj razem z nami w górskim klimacie

Nasz hotel rozświetlony tysiącami migoczących lampek stwarza wyjątkową scenerię, która przeniesie Was w magiczny nastrój świąt. Oczekuje Was nie tylko wyjątkowy klimat, ale przede wszystkim niezwykłe doznania smakowe podczas kolacji wigilijnej w Karolowym Dworze.

Tradycyjne smaki i regionalne pyszności

Podczas wigilii w hotelu w Wiśle będziecie mieli okazję degustować tradycyjne i regionalne dania, które przyniosą wyjątkowe smaki na Wasze stoły. To chwila, kiedy każdy kęs przypomina o polskich tradycjach i korzeniach.

Wyjątkowe kolędowanie z kapelą góralską

Ale to nie wszystko! Nasza kolacja wigilijna dla gości nabierze jeszcze bardziej magicznego charakteru dzięki wyjątkowemu kolędowaniu z udziałem kapeli góralskiej. Razem stworzymy niezapomnianą atmosferę świąt, pełną ciepła i wzruszeń.

Zapraszamy Was serdecznie do Hotelu Karolowy Dwór na ten wyjątkowy wieczór, by razem uczcić Wigilię w Wiśle w niepowtarzalny sposób. Zostawcie troski na zewnątrz i cieszcie się tym czasem z nami w sercu Beskidów.

Zachęcamy do kontaktu

    Karolowy Dwór

    43-460 Wisła, ul. Spacerowa 30b
    województwo ŚLĄSKIE
    Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@karolowydwor.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Karolowy Dwór ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.