Urlop podczas, którego wypoczniesz

Planując wypoczynek, często decydujemy się na miejsca, które tego wypoczynku nam nie gwarantują, za to gwarantują nam masę atrakcji, po których przydałby się kolejny nie za krótki urlop, by w pełni zregenerować siły. Jednak w Karolowym Dworze jest inaczej. Skosztujesz nie tylko rozrywki, ale i zatracisz się w spokoju, delektując się relaksem ogarniającym Twoje ciało.

Wypoczynek w Beskidach

Chcesz wiedzieć, jak mogą wyglądać Twoje tegoroczne wakacje w Wiśle? Zanurz się w dalszej lekturze, doświadczając namiastki tego, jak podczas pobytu w górskim raju oddasz się bez reszty pozycjom książek, na które w domu nigdy nie było czasu.

W Beskidach znajdziesz czas nie tylko na czytanie, znajdziesz czas na wiele więcej, ponieważ doba w tym miejscu trwa jakby dłużej.

Zdecyduj się na zasmakowanie lata w Wiśle i odwiedź Karolowy Dwór. Doświadcz bliskości natury, świeżego powietrza, wędrówek po pięknym lesie i zatrać się w odgłosach wydawanych przez pobliski strumyk i melodiach odgrywanych przez mieszkańców wspomnianego już lasu. Pozwól sobie na wczasy inne niż dotychczas i zamiast pędzić, by zwiedzić każdy zabytek, zwolnij i doceń zabytki, którymi na każdym kroku obdarowuje nas natura. Zakochaj się w górskiej scenerii, wybierając jedyny w swoim rodzaju nocleg w Wiśle i skorzystaj z nowo powstałego basenu, z którego panorama robi przeogromne wrażenie. Wypocznij tak naprawdę, delektując się przy tym ciszą, błogim spokojem i czasem, który nie ucieka Ci przez palce, a który doświadczasz całym(ą) sobą.

Tego lata poznaj inne oblicze urlopu i zakochuj się każdego dnia na nowo w polskich górach.

Zachęcamy do kontaktu

    Karolowy Dwór

    43-460 Wisła, ul. Spacerowa 30b
    województwo ŚLĄSKIE
    Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na nasz adres biuro@karolowydwor.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Karolowy Dwór ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.